Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40

Plaka Levha Granit Detayları

Tüm granit çeşitlerimizin özelleştirilmiş boyutlarda plaka levha ebatlı olarak satışı yapılmaktadır, sipariş vermek ya da bilgi almak için bize ulaşın.

Plaka Levha Granit

Granit plakaların fiyatları taşın türü, tortusu ve büyüklüğüne göre değişir. Ürün listemizde bulunan tüm granit çeşitlerinin plaka levha satışı vardır. Özel ölçü ve ebatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Stok Var
  • Kategori : Granit
  • Ürün Kodu : PLG01
  • Sipariş türüne göre teslimat süresi değişir.
  • Genel Özellikler
  • Teknik Bilgiler
  • Galeri
  • Döküman
  • Iade & Değişim

Plaka Levha Granit

Plaka Levha Granit

Granit plakalar, isteğe göre ısıl işlemden geçirilerek mat bir yüzey elde edilir veya ayna görüntüsünde parlatılabilir. Granit ile çalışan atölyeler en çok granit plakalara ihtiyaç duyar, çünkü sınırlı sayıda ve müşterinin bireysel boyutları için ürünler üretirler. Büyük ve cilalı bir granit levha satın almak iş için mükemmeldir. Bu tür granit üretiminin ana ürünleri tezgahlar, pencere eşikleri, fayanslar ve basamaklardır. Önemli bir nokta ise; plaka boyutu ne kadar büyükse, o kadar pahalıdır. Büyük plakaların yapılması zordur ve daha sonra kullanım için daha uygundur. Bu kolaylıkta fiyatı belirler.

Firmamız günün son teknolojisi kullanılarak granit sektöründe dizayn edilmiş, verimli ve zamanlı çalışma odaklı Türkiye'nin örnek firmalarından biri haline gelmiştir. Elit Restorasyon granit sektöründeki faaliyetlerine restorasyon ve montaj uygulamaları ile devam etmektedir. Granitin sadece bakım, onarım, restorasyondan ibaret olmadığı, satışında da plaka veya ebatlanmasının yeterli olmadığı görüldüğünden, montaj uygulamalarına da devam etmekteyiz. Granitin dekore edilmiş son halinin güzelliğini bilen bir firma olarak, projeli her türlü işleri yürütmekteyiz. Firmamız; yönetim ve üretim açısından yeterli tecrübede olup, projeli projesiz mermer, granit, traverten ve diğer doğal ve yapay taşların restorasyon, satış, montaj faaliyetlerini yürütmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Plaka Satışı Var
Plaka Ebatları Özelleştirilmiş boyut - 1.5 - 2 - 3 cm.
Fırçalı Teslim Var
Cilalı Teslim Var
Honlu Teslim Var
Kenar Kırmalı Teslim Var
Termo (Alevli) Teslim Var

Bu ürüne ait dosya veya döküman bulunamadı.!

İade & Değişim Bilgileri

Siparişini verdiğiniz bu ürünler sizin verdiğiniz miktar, renk ve ölçülere göre üretildiğinden bu ürünlerin sipariş verildikten 24 saat sonra iadesi mümkün değildir ve ve iptali yapılamaz.Ancak üretim hatası, eksik veya farklı ölçülerde olası hatalı ürünleri direkt iade edebilirsiniz, bu tür ürün siparişleri mutlaka yazılı yapılmalıdır.Lütfen telefonla siparişlerinizde bile mutlaka yazılı onay maili veya faks isteyiniz.

Fabrikasyon seri üretilen veya stoklarda bulunan ürünler hariç, ebatlı mermer basamak, mermer döşeme, patlatma mozaik, mermer, doğal taş gibi tüm ürünlerimizin bir çoğu siparişe göre üretilmektedir, dolayısıyla bu ürünlerin, üretim hatası, yanlış, eksik veya farklı renk ve ölçülerde üretilmediği sürece iadesi gerçekleştirilemez.

Özel sipariş olmayan ürünlerde, siparişiniz kargoya verildiğinde, ürün seçimi ve ödeme sizin tarafınızdan yapılmış ve tüm ürünler kargo şirketiyle yola çıkmış, yani bizim müdahale sınırımızı geçmiştir.Ürün kargoya verildikten sonra iptal etmek istemeniz durumunda, yapabileceğiniz tek işlem siparişteki ürünlerin iadesidir.Kargonuzu getiren görevliden ürünü almayarak anında iade edebilirsiniz, yine yapılan ödemeden sadece kargo bedeli kesilecektir.

Satın aldığınız ürünlerin bazılarında değişim veya iade yapılabilme imkanı, Elit Restorasyon'un müşteri memnuniyeti gereği yapılmaktadır, fakat iade değişim işlemlerinde nakliye veya kargo ücretleri iade edilmemektedir.

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır.Ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilmesi gerekmektedir.Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, kusurlu tüm ürünler inceleme sonucu değişim ve iade hakkına tabi olacaktır.

Garantili ürünlerimiz için de Garanti Kapsamı sayfamızı da ayrıca inceleyebilirsiniz.