Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40

Daire Beton Silim

Müstakil ev ve dairelerde profesyonel beton silimi, cilalama parlatma bakım ve onarım çizik giderme restorasyon yüzey ve zemin yenileme hizmeti vermekteyiz.

Daire Beton Silim

Günün önemli bir bölümünün geçtiği ev ya da daireler, yorgunluk ve stresin meydana getirdiği olumsuzlukların banyo ve temizlenme gibi zorunlu aktivitelerle giderildiği, yemek ve uyku gibi ihtiyaçların da sağlandığı yaşam alanlarıdır. Hergün zorunlu olarak sürekli kullanılan banyo ve mutfak gibi alanlarda, yaşam kalitesini arttırmak ve daha hijyenik ortamda yaşamak için müstakil ev veya daire sahipleri, iç ve dış dekorasyonda betondan imal edilmiş malzeme kullanırlar. Beton malzemeden üretilmiş yüzey ve zeminlerin sürekli fiziksel temasa maruz kalması sonucunda estetik yapıları ve yüzey parlaklıkları kaybolurken, belli aralıklarla bakıma ve onarıma ihtiyaçları olmaktadır. Zamanla aşınan ve yıpranan beton yüzeylerinin yenilenmesi, zeminlerinin restorasyonu, çiziklerinin giderilmesi, kaplamaların cilalanması, parlatılması gibi işlemler, evlerde ve dairelrde yılın her zamanında yapılmaktadır. Firmamız, 10 yılı aşkın süredir evlere ve dairelere aralıksız beton silim hizmeti vermektedir ve hizmet kapasitesini sürekli arttırmaktadır.

Dairelerde Beton Silimin Avantajları

Dairelerde ve evlerde hijyenik ortam için de kullanılan beton malzemenin, aynı zamanda sağlam zemin oluşturması, kullanım ömrünün uzun olması ve kaydırmazlık, sızdırmazlık gibi extra koruyucu özellikleriyle uygulanması için üretilmiş silim cihazlarıyla yapılan beton silimin mekan sahibi ve mekanın kendisi için de bir takım avantajları ve faydaları vardır.

 • Yüzey mukavemeti çok fazladır.
 • Aşınmalara karşı çok dirençlidir ve kullanım ömrü en uzun zeminlerden biridir.
 • Ortama estetik görünüm ve zarafet kazandırır.
 • Yüzey üzerindeki gözenekler kapanarak sızdırmazlık kazanır.
 • Mermer parlaklığında görünüme kavuşur.
 • Güneş ve Ultraviole (UV) ışınlarına karşı duyarsız kalır.
 • Çizilme, çatlama gibi durumlarda silim ile onarılabilir.
 • Daha hijyenik ortam sağlar.
 • Kaydırmazlık özelliği eklendiğinde (patinato), olası kazaları minimuma indirir.
 • Yüksek ısı, fiziksel baskı ve kimyasallara daha fazla dayanım sağlar.
 • İşletmenin değerini arttırır.
 • Taşın kullanım ömrünü arttırır.
 • Beton tozumalarını tamamen engeller, zeminlerde hava sirkülasyonu sağlar.
 • Işığı yansıtmasıyla aydınlatma masraflarını yarı yarıya azaltır.
 • Parlatıldıktan sonra, kimyasal cila veya parlatıcılara ihtiyaç kalmaz.

Dairelerde Beton Silim Nasıl Yapılır?

Ev, daire ve müstakil yaşam alanlarının zemin ve yüzeylerinde kullanılan beton kaplamaları, silme-parlatma-çizik giderme ve cilalama işlemleri betonun cinsine, kalitesine ve kullanıldığı alana göre yapılan analizler sonucu titizlikle yapılmaktadır. Bizden ev ve daireler için beton silim ve cilalama konusunda destek alarak sorunu çözüme kolayca kavuşturabilirsiniz. İlk olarak yapılan karşılıklı yazılı ve sözlü mutabakatın ardından uygulama yapılacak yüzey veya zemin öncesinde yapılan etüt ve analiz çalışmalarından sonra ücretsiz demo çalışması yapılır. Yapılan demo çalışmasına onay alındıktan sonra uygulamaya devam edilir. Beton silim hakkında detaylı bilgiye buradan, beton silim uygulaması için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dairelerde Beton Silim Nasıl Yapılır?
Beton Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Beton Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Daire, ev ve benzeri müstakil yaşam alanlarında; zeminlerde, iç ve dış kaplamalarda, araç giriş çıkışlarının yapıldığı dahili ve harici otoparklarında, ağırlıklı olarak beton kaplama kullanılır. Asitli gıdalar veya fiziksel baskı gibi faktörler sonucu yüzey üzerinde oluşan aşınma, çizilme, çatlak ve lekeler için yüzey üzerine uzmanlık gerektiren aşındırma işlemi yapılmaktadır. Firmamız; beton yüzeydeki çatlak ve oyukların onarımını yaparak pürüzsüz veya kaydırmaz yüzeyler elde ederek zeminin kullanım ömrünün uzamasını ve değerinin korunmasını sağlar.

Firmamız ev ve daire gibi yaşam alanlarına; bilgi, beceriye ve profesyonel ekipmanlara sahip sertifikalı zanaatkar ustalarıyla, gerekli güvenlik önlemlerini alarak, 100% memnuniyet garantisi ile beton silim hizmetini gerçekleştireceğini taahhüt ve garanti etmektedir.