Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40
Ev ve daire gibi yaşam alanlarında göz zevki ve gösterişli görünmeleri için mermer granit ve traverten gibi doğal taşlar iç ve dış tasarımlarda kullanılırlar.

Daire

Ev veya daire gibi kalıcı yaşam alanlarının özellikle mutfak ve banyosu gibi çok sık kullanılan alanlarında genellikle mermer, traverten ve granit gibi yarı değerli doğal taşlardan üretilmiş malzemeler kullanılır.Ayrıca iç dekorasyonda da oldukça fazla tercih edilen doğal taşlar, salon ve oturma odası tasarımlarında da oldukça sık kullanılırlar.Ev ortamına zarafet katan bu malzemelerin yüzeyleri ve zeminleri hızla kirlenmeye ve çizilmeye müsait yapıdadır.Doğal taşlardan imal edilmiş bu eşya ve malzemelerin belirli aralıklarla bakım ve restorasyona ihtiyacı vardır.

ELİT RESTORASYON olarak biz; son teknoloji yüzey yenileme sistemlerimiz ve alanında uzman ekibimiz ile ev, daire ve benzeri yaşam alanlarında kullanılan her türlü doğal taşın; silim, clialama, bakım, onarım ve restorasyon hizmetini titizlikle sürdürmekteyiz. Pandemi dönenimde de gerekli tedbirleri göz önünde bulundurarak faaliyetlerimize aksatmadan devam etmekteyiz.

Evlere Ve Dairelere Verdiğimiz Hizmetler

Ev, daire ve benzeri yaşam alanlarında mermer, granit ve traverten benzeri doğal taşların kullanıldığı iç ve dış cephe kaplamaları, duvar kaplamaları, zemin ve yüzeyler, havuz kenarları ve benzeri malzemelerin temizlenmesi, cilalaması ve parlatılması, bakımı ve restorasyonu kapsamında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

Daire Ve Evlerde Hizmet Politikamız

Genel olarak daire ve evlere verilen yapay ve doğal taş restorasyon hizmetimiz, gelen talebe ve istenen restorasyon işlemine göre; yapının tamamını ya da bir bölümünü kapsar.Dairelerde yapılan tüm restorasyon işlemlerimiz sözlü ve yazılı olarak sözleşmeli ve taahhütlü olarak kayda geçmektedir. Firmamız; restorasyon işlemlerinde iki taraf (yüklenici firma - mülk sahibi) arasında belirlenen tarih aralıklarında, işini layığıyla bitirmeyi, daha önceden belirlenmiş olan hizmeti eksiksiz ve tam olarak yerine getirmeyi ve pratik çözümler sunmayı taahhüt eder.

Firmamız; evlerde ve dairelerde, kaliteli hizmet için restorasyon işlerinde ve diğer tüm faaliyetlerinde, en son teknolojiye sahip cihazları ve birinci kalite ekipmanları kullanmaktadır.Personelimizin tümü işinin ehli, deneyimli ve sertifikalı profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır.Eğitimli personelimiz restorasyon işlemi bitiminde, mülk sahibini, mekanda kullanılan doğal ve yapay taşların temizliği ve bakımı konusunda bilgilendirir.

Ayrıca; firmamız gelen talep ve istek doğrultusunda evde ya da dairede kullanılan mermer, traverten, granit gibi her türlü doğal taşın satışını ve tedariğini de sağlamaktadır.Satışa sunduğumuz doğal taş ürünlerimizi incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Mutlu müşterilerimizi ve referanslarımızı incelemek için buraya, daire ve ev restorasyonu yaptığımız hizmet bölgelerimiz için de, buraya göz atabilirsiniz.