Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40

Havaalanı Traverten Silim

Havalimanı ve havaalanlarına traverten silimi, cilalama parlatma bakım ve onarım çizik giderme temizlik restorasyon yüzey ve zemin yenileme hizmeti vermekteyiz.

Havaalanı Traverten Silim

Yurtiçi ve yurtdışından gelen binlerce müşterisini ağırlayan havaalanları, sunulan hizmet kalitesini göstermek ve hijyenik ortam sağlamak amaçlı, iç ve dış dekorasyonda dekoratif tasarımda farklılık oluşturmak için traverten taşından imal edilmiş malzemeler kullanırlar.Travertenden üretilmiş eşyaların ve malzemelerin sürekli fiziksel temasa maruz kalması sonucunda estetik yapıları ve yüzey parlaklıkları kaybolurken, belli aralıklarla bakıma ve onarıma ihtiyaçları olmaktadır.

Zamanla aşınan ve yıpranan bu doğal taşların yüzeylerinin yenilenmesi, zeminlerinin restorasyonu, çiziklerinin giderilmesi, tezgah ve kaplamaların cilalanması, parlatılması gibi işlemler, havalimanlarında genellikle turizm sezonu dışında yapılmaktadır.ELİT RESTORASYON olarak firmamız, 10 yılı aşkın süredir havaalanlarına traverten silim hizmetini aralıksız vermektedir ve hizmet kapasitesini sürekli arttırarak yeni müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Havaalanlarında Traverten Silimin Avantajları

Havalimanlarında ve havaalanlarında kullanılan traverten taşının, kullanım ömrünün uzun olması ve kaydırmazlık, sızdırmazlık gibi extra koruyucu özellikleriyle uygulanması için üretilmiş silim cihazlarıyla yapılan traverten silimin; ziyaretçiler, müşteriler, personel ve işletmeler için de bir takım avantajları ve faydaları vardır.

  • Ortama estetik görünüm ve zarafet kazandırır.
  • Yüzey üzerindeki gözenekler kapanarak sızdırmazlık kazanır.
  • Ayna parlaklığında görünüme kavuşur.
  • Güneş ve Ultraviole (UV) ışınlarına karşı duyarsız kalır.
  • Çizilme, çatlama gibi durumlarda silim ile onarılabilir.
  • Daha hijyenik ortam sağlar.
  • Kaydırmazlık özelliği eklendiğinde (patinato), olası kazaları minimuma indirir.
  • Yüksek ısı, fiziksel baskı ve kimyasallara daha fazla dayanım sağlar.
  • İşletmenin değerini arttırır.
  • Taşın kullanım ömrünü arttırır.

Havaalanlarında Traverten Silim Nasıl Yapılır?

Havaalanlarının iç ve dış dekorasyonunda kullanılan traverten taşının yüzeylerini, silme-parlatma-çizik giderme ve cilalama işlemleri travertenin cinsine, kalitesine ve kullanıldığı alana göre yapılan analizler sonucu titizlikle yapılmaktadır.Bizden traverten silim ve cilalama konusunda destek alarak sorunu çözüme kolayca kavuşturabilirsiniz.İlk olarak yapılan karşılıklı yazılı ve sözlü mutabakatın ardından uygulama yapılacak yüzey veya zemin öncesinde yapılan etüt ve analiz çalışmalarından sonra ücretsiz demo çalışması yapılır.Yapılan demo çalışmasına onay alındıktan sonra uygulamaya devam edilir. Traverten taşıyla ilgili detaylı bilgiye buradan, traverten silim hakkında detaylı bilgiye buradan, traverten silim uygulaması için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Havaalanlarında Traverten Silim Nasıl Yapılır?
Traverten Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Traverten Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Havaalanlarında; zeminlerde, içerde bulunan cafe ve restoranların iç dekorlarında, mutfak, banyo, basamak, iç ve dış cephe kaplamalarında, travertene rastlamak mümkündür. Asitli gıdalar veya fiziksel baskı gibi faktörler sonucu yüzey üzerinde oluşan aşınma, çizilme, çatlak ve lekeler için yüzey üzerine uzmanlık gerektiren aşındırma işlemi yapılmaktadır. Firmamız; traverten taşın yüzeyindeki çatlak ve oyukların onarımını yaparak pürüzsüz veya kaydırmaz yüzeyler elde ederek malın kullanım ömrünün uzamasını ve değerinin korunmasını sağlar.

Firmamız havaalanlarına; bilgi, beceriye ve profesyonel ekipmanlara sahip sertifikalı zanaatkar ustalarıyla, gerekli güvenlik önlemlerini alarak, 100% memnuniyet garantisi ile traverten silim hizmetini gerçekleştireceğini taahhüt ve garanti etmektedir.