Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40

Daire Traverten Silim

Müstakil ev ve dairelerde profesyonel traverten silimi, cilalama parlatma bakım ve onarım çizik giderme restorasyon yüzey ve zemin yenileme hizmeti vermekteyiz.

Daire Traverten Silim

Aile ve insan yaşamında günün önemli bir bölümünün geçtiği ev ya da daire, yorgunluk ve stresin meydana getirdiği olumsuzlukların banyo ve temizlenme gibi zorunlu aktivitelerle giderildiği, yemek ve uyku gibi ihtiyaçların da sağlandığı yaşam alanlarıdır. Hergün zorunlu olarak sürekli kullanılan banyo ve mutfak gibi alanlarda, yaşam kalitesini arttırmak ve daha hijyenik ortamda yaşamak için müstakil ev veya daire sahipleri, iç ve dış dekorasyonda travertenden imal edilmiş malzeme kullanırlar. Traverten taşından üretilmiş eşyaların ve malzemelerin sürekli fiziksel temasa maruz kalması sonucunda estetik yapıları ve yüzey parlaklıkları kaybolurken, belli aralıklarla bakıma ve onarıma ihtiyaçları olmaktadır. Zamanla aşınan ve yıpranan bu doğal taşların yüzeylerinin yenilenmesi, zeminlerinin restorasyonu, çiziklerinin giderilmesi, tezgah ve kaplamaların cilalanması, parlatılması gibi işlemler, evlerde ve dairelrde yılın her zamanında yapılmaktadır. Firmamız, 10 yılı aşkın süredir evlere ve dairelere aralıksız traverten silim hizmeti vermektedir ve hizmet kapasitesini sürekli arttırmaktadır.

Daire Ve Evlerde Traverten Silimin Avantajları

Evlerde ve dairelerde, gösterişli görünmesi için ve hijyenik ortam için kullanılan traverten taşının, kullanım ömrünün uzun olması ve kaydırmazlık, sızdırmazlık gibi extra koruyucu özellikleriyle uygulanması için üretilmiş silim cihazlarıyla yapılan traverten silimin mekan sahibi ve mekanın kendisi için de bir takım avantajları ve faydaları vardır.

  • Daha hijyenik ortam sağlar.
  • Ortama estetik görünüm ve zarafet kazandırır.
  • Yüzey üzerindeki gözenekler kapanarak sızdırmazlık kazanır.
  • Ayna parlaklığında görünüme kavuşur.
  • Güneş ve Ultraviole (UV) ışınlarına karşı duyarsız kalır.
  • Çizilme, çatlama gibi durumlarda silim ile onarılabilir.
  • Kaydırmazlık özelliği eklendiğinde (patinato), olası kazaları minimuma indirir.
  • Yüksek ısı, fiziksel baskı ve kimyasallara daha fazla dayanım sağlar.
  • Evin ya da dairenin değerini arttırır.
  • Taşın kullanım ömrü uzar.

Dairelerde Traverten Silim Nasıl Yapılır?

Daire ve benzeri müstakil evlerde; traverten silme-parlatma-çizik giderme ve cilalama işlemleri, kullanılan travertenin cinsine, kalitesine ve kullanıldığı alana göre yapılan analizler sonucu titizlikle yapılmaktadır.Bizden traverten silim ve cilalama konusunda destek alarak, sorunu çözüme kolayca ve hızlıca kavuşturabilirsiniz.İlk olarak yapılan karşılıklı yazılı ve sözlü mutabakatın ardından uygulama yapılacak yüzey veya zemin öncesinde yapılan etüt ve analiz çalışmalarından sonra ücretsiz demo çalışması yapılır.Yapılan demo çalışmasına onay alındıktan sonra uygulamaya devam edilir.Traverten hakkında detaylı bilgiye buradan, traverten silim hakkında detaylı bilgiye buradan, traverten silim uygulaması için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dairelerde Traverten Silim Nasıl Yapılır?
Traverten Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Traverten Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de ihtişamın simgesi doğal taşlar, hemen hemen tüm daire ve ev gibi yaşam alanlarında; dış cephe kaplamalarında ve iç dekorasyonda kullanılmakta olup, bu taşlardan travertene sıkça rastlamak mümkündür. Asitli gıdalar veya fiziksel baskı gibi faktörler sonucu yüzey üzerinde oluşan aşınma, çizilme, çatlak ve lekeler için yüzey üzerine uzmanlık gerektiren aşındırma işlemi yapılmaktadır. Firmamız; travertendeki çatlak ve oyukların onarımını yaparak pürüzsüz veya kaydırmaz yüzeyler elde ederek malın kullanım ömrünün uzamasını ve değerinin korunmasını sağlar. Firmamız ev ve daire gibi yaşam alanlarına; bilgi, beceriye ve profesyonel ekipmanlara sahip sertifikalı zanaatkar ustalarıyla, gerekli güvenlik önlemlerini alarak, 100% memnuniyet garantisi ile traverten silim ve restorasyon hizmetini gerçekleştireceğini taahhüt ve garanti etmektedir.