Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40

Restaurant Beton Silim

Restoran ve restaurantlarda beton silimi, cilalama parlatma bakım onarım çizik giderme temizlik ve restorasyon, yüzey ve zemin yenileme hizmeti vermekteyiz.

Restaurant Beton Silim

Lüks restoran ve restaurantlar; mekan zeminlerinde, açık otoparklarında ve bahçe içerisinde, müşterilerinin kaliteli vakit geçirmeleri ve hijyenik ortam sağlamak için betondan imal edilmiş taş malzeme kullanırlar.Personel ve müşteriler tarafından mekan içinde veya dışında kullanılan beton zemin ve yüzeylerin, sürekli fiziksel temasa maruz kalması sonucu, estetik yapıları ve yüzey parlaklıkları kaybolurken, belli aralıklarla bakıma ve onarıma ihtiyaçları olmaktadır.

Zamanla aşınan ve yıpranan beton zemin ve yüzeylerin yenilenmesi, restorasyonu, çiziklerinin giderilmesi, kaplamaların cilalanması, parlatılması gibi işlemler, restoranlarda genellikle turizm sezonu dışında yapılmaktadır.ELİT RESTORASYON olarak firmamız, 10 yılı aşkın süredir lokanta, restoran ve restaurantlara beton silim hizmetini aralıksız vermektedir ve hizmet kapasitesini sürekli arttırarak yeni müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Restoranlarda Beton Silimin Avantajları

Restoran ve restaurantlarda kullanılan beton yüzeylerin, kullanım ömrünün uzun olması ve kaydırmazlık, sızdırmazlık gibi extra koruyucu özellikleriyle uygulanması için üretilmiş silim cihazlarıyla yapılan beton silimin; müşteriler, personel ve işletmeler için de bir takım avantajları ve faydaları vardır.

 • Yüzey mukavemeti çok fazladır.
 • Aşınmalara karşı çok dirençlidir ve kullanım ömrü en uzun zeminlerden biridir.
 • Ortama estetik görünüm ve zarafet kazandırır.
 • Yüzey üzerindeki gözenekler kapanarak sızdırmazlık kazanır.
 • Mermer parlaklığında görünüme kavuşur.
 • Güneş ve Ultraviole (UV) ışınlarına karşı duyarsız kalır.
 • Çizilme, çatlama gibi durumlarda silim ile onarılabilir.
 • Daha hijyenik ortam sağlar.
 • Kaydırmazlık özelliği eklendiğinde (patinato), olası kazaları minimuma indirir.
 • Yüksek ısı, fiziksel baskı ve kimyasallara daha fazla dayanım sağlar.
 • İşletmenin değerini arttırır.
 • Taşın kullanım ömrünü arttırır.
 • Beton tozumalarını tamamen engeller, zeminlerde hava sirkülasyonu sağlar.
 • Işığı yansıtmasıyla aydınlatma masraflarını yarı yarıya azaltır.
 • Parlatıldıktan sonra, kimyasal cila veya parlatıcılara ihtiyaç kalmaz.

Restoranlarda Beton Silim Nasıl Yapılır?

Lokanta, restoran ve restaurantların iç ve dış dekorasyonunda kullanılan beton yüzeyleri, silme-parlatma-çizik giderme ve cilalama işlemleri betonun cinsine, kalitesine ve kullanıldığı alana göre yapılan analizler sonucu titizlikle yapılmaktadır.Bizden beton silim ve cilalama konusunda destek alarak sorunu çözüme kolayca kavuşturabilirsiniz.İlk olarak yapılan karşılıklı yazılı ve sözlü mutabakatın ardından uygulama yapılacak yüzey veya zemin öncesinde yapılan etüt ve analiz çalışmalarından sonra ücretsiz demo çalışması yapılır.Yapılan demo çalışmasına onay alındıktan sonra uygulamaya devam edilir. Beton silim hakkında detaylı bilgiye buradan, beton silim uygulaması için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Restoranlarda Beton Silim Nasıl Yapılır?
Beton Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Beton Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Birçok restaurant, restoran ve lokantaların zeminlerinde; iç ve dış alanlarında, ekonomik maliyetli olmasının yanında, daha hijyenik ortam için beton malzeme kullanılır. Asitli gıdalar veya fiziksel baskı gibi faktörler sonucu yüzey üzerinde oluşan aşınma, çizilme, çatlak ve lekeler için yüzey üzerine uzmanlık gerektiren aşındırma işlemi yapılmaktadır. Firmamız; beton yüzeydeki çatlak ve oyukların onarımını yaparak pürüzsüz veya kaydırmaz yüzeyler elde ederek zeminin kullanım ömrünün uzamasını ve değerinin korunmasını sağlar.

Firmamız restoranlara; bilgi, beceriye ve profesyonel ekipmanlara sahip sertifikalı zanaatkar ustalarıyla, gerekli güvenlik önlemlerini alarak, 100% memnuniyet garantisi ile beton silim hizmetini gerçekleştireceğini taahhüt ve garanti etmektedir.