Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40

Havaalanı

Havaalanları ve havalimanları hizmet kalitelerini arttırmak için mermer, granit ve traverten gibi doğal taşları dekoratif tasarımlarında kullanırlar.

Havaalanı

Dünyada neredeyse tüm ülkelerde bulunan ve ülkemizde de sayıları 58'e çıkan şehirlerarası ve uluslararası havaalanı faaliyet göstermektedir.Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerde insanların öncelikle tercih ettikleri ulaşım limanlarıdır.Bir çok havaalanı kalitesini gözle görülür derecede hissettirmek için, iç dekorasyona ve zeminlere mermer ve benzeri doğaltaş döşemesi yaptırırlar.Personelin ve müşterilerin yoğun olarak kullandığı bu alanlar, haliyle aşınmakta, çizilmekte ve lekelere maruz kalmaktadır.

Ağırlıklı olarak doğal taşlardan imal edilmiş eşya ve malzemelerin bakım ve restorasyon ihtiyacı da daha sık duyulmaktadır.ELİT RESTORASYON olarak biz; yüzey yenileme sistemlerimiz ile ülkemizdeki tüm havaalanı tesislerine her türlü doğal taş silim, clialama, bakım, onarım ve restorasyon hizmetini titizlikle sürdürmekteyiz.Pandemi dönenimde de gerekli tedbirleri göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi aksatmadan sürdürmekteyiz.

Havaalanlarına Verdiğimiz Hizmetler

Havaalanlarında kullanılan mermer, granit ve traverten benzeri doğal taşların kullanıldığı iç ve dış cephe kaplamaları, duvar kaplamaları, zemin ve yüzeylerin temizlenmesi, cilalaması ve parlatılması, bakımı ve restorasyonu kapsamında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

Havaalanı İşletmelerinde Hizmet Politikamız

Havaalanı ve limanlarına verilen yapay ve doğal taş restorasyon hizmetimiz, gelen talebe ve istenen restorasyon işlemine göre; işletmenin tamamını ya da bir bölümünü kapsar.Havaalanında yapılan tüm restorasyon işlemlerimiz sözlü ve yazılı olarak sözleşmeli ve taahhütlü olarak kayda geçmektedir. Firmamız; restorasyon işlemlerinde iki taraf arasında belirlenen tarih aralıklarında, işini layığıyla bitirmeyi, daha önceden belirlenmiş olan hizmeti eksiksiz ve tam olarak yerine getirmeyi ve pratik çözümler sunmayı taahhüt eder.

Firmamız; havaalanı işletmelerinde, kaliteli hizmet için restorasyon işlerinde ve diğer tüm faaliyetlerinde, en son teknolojiye sahip cihazları ve birinci kalite ekipmanları kullanmaktadır. Personelimizin tümü işinin ehli, deneyimli ve sertifikalı profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır.Eğitimli personelimiz restorasyon işlemi bitiminde, firma yetkililerini ve personelini, işletmede kullanılan doğal ve yapay taşların temizliği ve bakımı konusunda bilgilendirir.

Ayrıca; firmamız gelen talep ve istek doğrultusunda havaalanlarında kullanılan mermer, traverten, granit gibi her türlü doğal taşın satışını ve tedariğini de sağlamaktadır.Satışa sunduğumuz doğal taş ürünlerimizi incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Müşterilerimizin çoğunluğu otel ve benzeri lüks konaklama işletmelerinden oluşmaktadır. Referanslarımızı incelemek için buraya, havaalanı restorasyonu yaptığımız hizmet bölgelerimiz için de, buraya göz atabilirsiniz.