Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40

Otopark Beton Silim

Açık ve kapalı otoparklara beton silimi, cilalama parlatma bakım onarım ve çizik giderme, temizlik restorasyon yüzey ve zemin yenileme hizmeti vermekteyiz.

Otopark Beton Silim

Günün her saati gelen müşterilerine hizmet veren otoparklar, araçların ve müşterilerin güvenli giriş çıkış yapabilmeleri için, zeminlerin kaydırmazlık özelliğinden daha fazla yararlanmak ve hijyenik ortam sağlamak için betondan imal edilmiş malzemeler kullanırlar.Beton zemin ve yüzeylerin sürekli fiziksel temasa maruz kalması sonucunda estetik yapıları ve yüzey parlaklıkları kaybolurken, belli aralıklarla bakıma ve onarıma ihtiyaçları olmaktadır.

Zamanla aşınan ve yıpranan beton zemin ve yüzeylerin yenilenmesi, restorasyonu, çiziklerinin giderilmesi, kaplamaların cilalanması, parlatılması gibi işlemler, otoparklarda genellikle turizm sezonu dışında yapılmaktadır.ELİT RESTORASYON olarak firmamız, 10 yılı aşkın süredir açık-kapalı-mekanik ve otomatik sistemli otoparklara beton silim hizmetini aralıksız vermektedir ve hizmet kapasitesini sürekli arttırarak yeni müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Otoparklarda Beton Silimin Avantajları

Otoparklarda kullanılan betonun, kullanım ömrünün uzun olması ve kaydırmazlık, sızdırmazlık gibi extra koruyucu özellikleriyle uygulanması için üretilmiş silim cihazlarıyla yapılan beton silimin; müşteriler, personel ve işletmeler için de bir takım avantajları ve faydaları vardır.

 • Yüzey mukavemeti çok fazladır.
 • Aşınmalara karşı çok dirençlidir ve kullanım ömrü en uzun zeminlerden biridir.
 • Ortama estetik görünüm ve zarafet kazandırır.
 • Yüzey üzerindeki gözenekler kapanarak sızdırmazlık kazanır.
 • Mermer parlaklığında görünüme kavuşur.
 • Güneş ve Ultraviole (UV) ışınlarına karşı duyarsız kalır.
 • Çizilme, çatlama gibi durumlarda silim ile onarılabilir.
 • Daha hijyenik ortam sağlar.
 • Kaydırmazlık özelliği eklendiğinde (patinato), olası kazaları minimuma indirir.
 • Yüksek ısı, fiziksel baskı ve kimyasallara daha fazla dayanım sağlar.
 • İşletmenin değerini arttırır.
 • Taşın kullanım ömrünü arttırır.
 • Beton tozumalarını tamamen engeller, zeminlerde hava sirkülasyonu sağlar.
 • Işığı yansıtmasıyla aydınlatma masraflarını yarı yarıya azaltır.
 • Parlatıldıktan sonra, kimyasal cila veya parlatıcılara ihtiyaç kalmaz.

Otoparklarda Beton Silim Nasıl Yapılır?

Otoparkların zemin ve yüzeylerinde kullanılan beton kaplamaları, silme-parlatma-çizik giderme ve cilalama işlemleri betonun cinsine, kalitesine ve kullanıldığı alana göre yapılan analizler sonucu titizlikle yapılmaktadır.Bizden beton silim ve cilalama konusunda destek alarak sorunu çözüme kolayca kavuşturabilirsiniz.İlk olarak yapılan karşılıklı yazılı ve sözlü mutabakatın ardından uygulama yapılacak yüzey veya zemin öncesinde yapılan etüt ve analiz çalışmalarından sonra ücretsiz demo çalışması yapılır.Yapılan demo çalışmasına onay alındıktan sonra uygulamaya devam edilir. Beton silim hakkında detaylı bilgiye buradan, beton silim uygulaması için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Otoparklarda Beton Silim Nasıl Yapılır?
Beton Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Beton Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Kapalı ve açık otoparkların zeminlerinde, iç ve dış kaplamalarında, ağırlıklı olarak beton malzeme kullanılır. Asitli gıdalar veya fiziksel baskı gibi faktörler sonucu yüzey üzerinde oluşan aşınma, çizilme, çatlak ve lekeler için yüzey üzerine uzmanlık gerektiren aşındırma işlemi yapılmaktadır. Firmamız; beton yüzeydeki çatlak ve oyukların onarımını yaparak pürüzsüz veya kaydırmaz yüzeyler elde ederek zeminin kullanım ömrünün uzamasını ve değerinin korunmasını sağlar.

Firmamız açık, kapalı, mekanik, çok katlı ve otomatik sistemli otoparklara; bilgi, beceriye ve profesyonel ekipmanlara sahip sertifikalı zanaatkar ustalarıyla, gerekli güvenlik önlemlerini alarak, 100% memnuniyet garantisi ile beton silim hizmetini gerçekleştireceğini taahhüt ve garanti etmektedir.