Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40
Açık ve kapalı otoparklar; sağlam zemin mukavemeti, hijyenik ortam ve araçların zemine daha iyi tutunabilmeleri için, zeminlerinde beton malzeme kullanırlar.

Otopark

Günün her saati araç giriş çıkışına imkan sağlayan ve gün içerisinde yüzlerde aracın güvenli şekilde park halinde bulunmasını sağlayan otoparklar; yaşam, çalışma, eğlence, dinlenme ve gezinme alanlarının olmazsa olmaz işletmelerindendir.Birçok büyük işletmenin kendi bünyesinde bulundurduğu ve trafiğin aksamasına yol açmadan araçların yoğun olarak kullandığı bu alanlardaki zemin yüzeyleri zamanla aşınmakta, çizilmekte ve lekelere maruz kalmaktadır.

Ağırlıklı olarak doğal ve yapay taşlardan imal edilmiş eşya ve malzemelerin bakım ve restorasyon ihtiyacı da daha sık duyulmaktadır.ELİT RESTORASYON olarak biz; yüzey yenileme sistemlerimiz ile ülkemizdeki tüm havaalanı tesislerine her türlü doğal ve yapay taş silimi, clialama, bakım, onarım ve restorasyon hizmetini titizlikle vermekteyiz. Pandemi dönenimde de gerekli tedbirleri göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi aksatmadan sürdürmekteyiz.

Otoparklara Verdiğimiz Hizmetler

Otoparklarda kullanılan beton ve terrazzo gibi doğal ve yapay taşların kullanıldığı iç ve dış cephe kaplamaları, duvar kaplamaları, zemin ve yüzeylerin temizlenmesi, cilalaması ve parlatılması, bakımı ve restorasyonu kapsamında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

Otopark İşletmelerinde Hizmet Politikamız

Açık ve kapalı otoparklara verilen yapay ve doğal taş restorasyon hizmetimiz, gelen talebe ve istenen restorasyon işlemine göre; işletmenin tamamını ya da bir bölümünü kapsar.Otoparklarda yapılan tüm restorasyon işlemlerimiz sözlü ve yazılı olarak sözleşmeli ve taahhütlü olarak kayda geçmektedir. Firmamız; restorasyon işlemlerinde iki taraf arasında belirlenen tarih aralıklarında, işini layığıyla bitirmeyi, daha önceden belirlenmiş olan hizmeti eksiksiz ve tam olarak yerine getirmeyi ve pratik çözümler sunmayı taahhüt eder.

Firmamız; Otopark işletmelerinde, kaliteli hizmet için restorasyon işlerinde ve diğer tüm faaliyetlerinde, en son teknolojiye sahip cihazları ve birinci kalite ekipmanları kullanmaktadır. Personelimizin tümü işinin ehli, deneyimli ve sertifikalı profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır.Eğitimli personelimiz restorasyon işlemi bitiminde, firma yetkililerini ve personelini, işletmede kullanılan doğal ve yapay taşların temizliği ve bakımı konusunda bilgilendirir.

Ayrıca; firmamız gelen talep ve istek doğrultusunda otoparklarda kullanılan mermer, traverten, granit, terrazzo, beton gibi her türlü doğal taşın satışını ve tedariğini de sağlamaktadır.Satışa sunduğumuz doğal taş ürünlerimizi incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Müşterilerimizin çoğunluğu otel ve benzeri lüks konaklama işletmelerinden oluşmaktadır. Referanslarımızı incelemek için buraya, havaalanı restorasyonu yaptığımız hizmet bölgelerimiz için de, buraya göz atabilirsiniz.