Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40

Restaurant

Restaurant ve restoran gibi sosyal mekanlarda göz zevki ve gösterişli görünmeleri için mermer granit ve traverten gibi doğal taşları tasarımlarında kullanılır.

Restaurant

Farklı kültürlerin, birbirinden güzel lezzetlerin ve manzaranın güzelliğiyle buluştuğu mekanlar olan restoranlar, yaz kış demeden yılın her zamanı hizmet veren tesislerdir. Müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek için sürekli mekan ve mutfak kültürünü geliştiren restaurantlar, iç ve dış dekorasyonda ortamın havasını değiştiren doğal taşlar kullanırlar.Personelin ve müşterilerinin yoğun olarak kullandığı bu alanlar, haliyle aşınmakta, çizilmekte ve lekelere maruz kalmaktadır.Ağırlıklı olarak doğal taşlardan imal edilmiş masa, zemin, eşya ve malzemelerin bakım ve restorasyon ihtiyacı da daha sık duyulmaktadır.

ELİT RESTORASYON olarak biz; yüzey yenileme sistemlerimiz ile restoran, restaurant ve benzeri sosyal tesislerinde her türlü doğal taşın silim, clialama, bakım, onarım ve restorasyon hizmetini titizlikle sürdürmekteyiz.Pandemi dönenimde de gerekli tedbirleri göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi aksatmadan sürdürmekteyiz.

Restaurantlara Verdiğimiz Hizmetler

Restoran, Restaurant ve benzeri sosyal mekanlarda mermer, granit ve traverten benzeri doğal taşların kullanıldığı iç ve dış cephe kaplamaları, duvar kaplamaları, zemin ve yüzeyler, tezgah ve benzeri malzemelerin temizlenmesi, cilalaması ve parlatılması, bakımı ve restorasyonu kapsamında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

Restoran İşletmelerinde Hizmet Politikamız

Genel olarak restoran ve restaurantlara verilen yapay ve doğal taş restorasyon hizmetimiz, gelen talebe ve istenen restorasyon işlemine göre; yapının tamamını ya da bir bölümünü kapsar. Restoranlarda yapılan tüm restorasyon işlemlerimiz sözlü ve yazılı olarak sözleşmeli ve taahhütlü olarak kayda geçmektedir.Firmamız; restorasyon işlemlerinde iki taraf (yüklenici firma - işletme sahibi) arasında belirlenen tarih aralıklarında, işini layığıyla bitirmeyi, daha önceden belirlenmiş olan hizmeti eksiksiz ve tam olarak yerine getirmeyi ve pratik çözümler sunmayı taahhüt eder.

Firmamız; restoran ve restaurantlarda, kaliteli hizmet için restorasyon işlerinde ve diğer tüm faaliyetlerinde, en son teknolojiye sahip cihazları ve birinci kalite ekipmanları kullanmaktadır. Personelimizin tümü işinin ehli, deneyimli ve sertifikalı profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır.Eğitimli personelimiz restorasyon işlemi bitiminde, mülk sahibini ya da yetkilisini, işletmede kullanılan doğal ve yapay taşların temizliği ve bakımı konusunda bilgilendirir.

Ayrıca; firmamız gelen talep ve istek doğrultusunda restoran ve restaurantlarda kullanılan mermer, traverten, granit gibi her türlü doğal taşın satışını ve tedariğini de sağlamaktadır.Satışa sunduğumuz doğal taş ürünlerimizi incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Mutlu müşterilerimizi ve referanslarımızı incelemek için buraya, restoran ve restaurant restorasyonu yaptığımız hizmet bölgelerimiz için de, buraya göz atabilirsiniz.