Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40

Rezidans Beton Silim

Rezidans ve konutlara beton silimi, cilalaması parlatması bakımı onarımı çizik gidermesi temizliği restorasyonu yüzey ve zemin yenileme hizmeti vermekteyiz.

Rezidans Beton Silim

Kalabalık topluluğa hitap eden site, konut, apartman ve rezidans gibi ortak yaşam alanları, inşa ya da restore edilirken sıkça kullanılan alanların yüzeylerinin daha sağlam ve hijyenik olması için, zeminlerde beton malzeme kullanırlar. Betondan imal edilmiş malzemelerin sürekli fiziksel temasa maruz kalması sonucunda estetik yapıları ve yüzey parlaklıkları kaybolurken, belli aralıklarla bakıma ve onarıma ihtiyaçları olmaktadır.

Kullanıma bağlı olarak zamanla aşınan ve yıpranan beton zemin ve yüzeylerin yenilenmesi, zeminlerinin restorasyonu, çiziklerinin giderilmesi, kaplamaların cilalanması, parlatılması gibi işlemler, rezidans ve konutlarda her zaman yapılabildiği gibi genellikle turizm sezonu sonunda tercih edilmektedir. ELİT RESTORASYON olarak firmamız, 10 yılı aşkın süredir apartman, site, rezidans ve konutlara aralıksız beton silim hizmeti vermektedir ve hizmet kapasitesini sürekli arttırarak yeni müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Rezidanslarda Beton Silimin Avantajları

Apartman, site, rezidans ve konutlarda daha fazla hijyenik ortam sağlamak amacıyla ve içinde yaşayan insanların yaşam kalitesini arttırmak için kullanılan beton malzemenin, kullanım ömrünün uzun olması ve kaydırmazlık, sızdırmazlık gibi extra koruyucu özellikleriyle uygulanması için üretilmiş silim cihazlarıyla yapılan beton silimin gerek site sakinleri için, gerekse yapı için de bir takım avantajları ve faydaları vardır.

 • Yüzey mukavemeti çok fazladır.
 • Aşınmalara karşı çok dirençlidir ve kullanım ömrü en uzun zeminlerden biridir.
 • Ortama estetik görünüm ve zarafet kazandırır.
 • Yüzey üzerindeki gözenekler kapanarak sızdırmazlık kazanır.
 • Mermer parlaklığında görünüme kavuşur.
 • Güneş ve Ultraviole (UV) ışınlarına karşı duyarsız kalır.
 • Çizilme, çatlama gibi durumlarda silim ile onarılabilir.
 • Daha hijyenik ortam sağlar.
 • Kaydırmazlık özelliği eklendiğinde (patinato), olası kazaları minimuma indirir.
 • Yüksek ısı, fiziksel baskı ve kimyasallara daha fazla dayanım sağlar.
 • İşletmenin değerini arttırır.
 • Taşın kullanım ömrünü arttırır.
 • Beton tozumalarını tamamen engeller, zeminlerde hava sirkülasyonu sağlar.
 • Işığı yansıtmasıyla aydınlatma masraflarını yarı yarıya azaltır.
 • Parlatıldıktan sonra, kimyasal cila veya parlatıcılara ihtiyaç kalmaz.

Rezidanslarda Beton Silim Nasıl Yapılır?

Konut ve rezidanslarda kullanılan beton malzemenin yüzeyini silme-parlatma-çizik giderme ve cilalama işlemleri betonun cinsine, kalitesine ve kullanıldığı alana göre yapılan analizler sonucu titizlikle yapılmaktadır. Bizden apartman, site, konut ve rezidanslar için beton silim ve cilalama konusunda destek alarak sorunu çözüme kolayca kavuşturabilirsiniz. İlk olarak yapılan karşılıklı yazılı ve sözlü mutabakatın ardından uygulama yapılacak yüzey veya zemin öncesinde yapılan etüt ve analiz çalışmalarından sonra ücretsiz demo çalışması yapılır.Yapılan demo çalışmasına onay alındıktan sonra uygulamaya devam edilir.Beton silim hakkında detaylı bilgiye buradan, beton silim uygulaması için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Rezidanslarda Beton Silim Nasıl Yapılır?
Beton Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Beton Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Son yıllarda inşa edilen birçok lüks konut ya da rezidansın; iç ve dış cephe kaplamalarında, beton zemin ve yüzeylere rastlamak mümkündür. Asitli gıdalar veya fiziksel baskı gibi faktörler sonucu yüzey üzerinde oluşan aşınma, çizilme, çatlak ve lekeler için yüzey üzerine uzmanlık gerektiren aşındırma işlemi yapılır. Firmamız; beton zemindeki çatlak ve oyukların onarımını yaparak pürüzsüz veya kaydırmaz yüzeyler elde ederek malın kullanım ömrünün uzamasını ve değerinin korunmasını sağlar. Firmamız site, apartman, konut ve rezidans gibi ortak yaşam alanlarına; bilgi, beceriye ve profesyonel ekipmanlara sahip sertifikalı zanaatkar ustalarıyla, gerekli güvenlik önlemlerini alarak, 100% memnuniyet garantisi ile beton silim hizmetini gerçekleştireceğini taahhüt ve garanti etmektedir.