Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40

Rezidans

Rezidans konut ve benzeri yaşam merkezleri cazibelerini arttırmak için mermer, granit ve traverten gibi doğal taşları dekoratif tasarımlarında kullanırlar.

Rezidans

Sürekli yeni yaşam alanlarına ihtiyaç duyulması ile yapı ve inşaat sektörü her yıl daha da büyümekte, rezidans ve konutlar özellikle ulaşım kolaylığı olan bölgeler için en çok yatırım yapılan ortak yaşam alanları olarak tercih edilmektedir.Bir çok lüks konut ve rezidans kalitesini gözle görülür derecede hissettirmek için, iç dekorasyona ve çevre zeminlerine mermer ve benzeri taş döşemesi yaptırırlar.Site sakinlerinin yoğun olarak kullandığı bu alanlar, haliyle aşınmakta, çizilmekte ve lekelere maruz kalmaktadır.

Ağırlıklı olarak doğal taşlardan imal edilmiş eşya ve malzemelerin bakım ve restorasyon ihtiyacı da daha sık duyulmaktadır.ELİT RESTORASYON olarak biz; yüzey yenileme sistemlerimiz ile rezidans, konut ve benzeri ortak yaşam alanlarında her türlü doğal taşın silim, clialama, bakım, onarım ve restorasyon hizmetini titizlikle yürütmekteyiz. Pandemi dönenimde de gerekli tedbirleri göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi aksatmadan sürdürmekteyiz.

Rezidans Ve Konutlara Verdiğimiz Hizmetler

Rezidans, konut, apartman ve benzeri ortak yaşam merkezlerine mermer, granit ve traverten benzeri doğal taşların kullanıldığı iç ve dış cephe kaplamaları, duvar kaplamaları, zemin ve yüzeyler, tezgah ve benzeri malzemelerin temizlenmesi, cilalaması ve parlatılması, bakımı ve restorasyonu kapsamında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

Rezidans Ve Konutlarda Hizmet Politikamız

Genel olarak konut ve rezidans gibi yaşam merkezlerine verilen yapay ve doğal taş restorasyon hizmetimiz, gelen talebe ve istenen restorasyon işlemine göre; yapının tamamını ya da bir bölümünü kapsar.Rezidans veya konutlara yapılan tüm restorasyon işlemlerimiz sözlü ve yazılı olarak sözleşmeli ve taahhütlü olarak kayda geçmektedir.Firmamız; restorasyon işlemlerinde iki taraf arasında belirlenen tarih aralıklarında, işini layığıyla bitirmeyi, daha önceden belirlenmiş olan hizmeti eksiksiz ve tam olarak yerine getirmeyi ve pratik çözümler sunmayı taahhüt eder.

Firmamız; konut veya sitelerde, kaliteli hizmet için restorasyon işlerinde ve diğer tüm faaliyetlerinde, en son teknolojiye sahip cihazları ve birinci kalite ekipmanları kullanmaktadır.Personelimizin tümü işinin ehli, deneyimli ve sertifikalı profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır.Eğitimli personelimiz restorasyon işlemi bitiminde, konut ya da site yetkililerini, yapı içerisinde ve dışında kullanılan doğal ve yapay taşların temizliği ve bakımı konusunda bilgilendirir.

Ayrıca; firmamız gelen talep ve istek doğrultusunda rezidanslarda kullanılan mermer, traverten, granit gibi her türlü doğal taşın satışını ve tedariğini de sağlamaktadır.Satışa sunduğumuz doğal taş ürünlerimizi incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Müşterilerimizin çoğunluğu ortak yaşam alanlarının olduğu işletmelerden oluşmaktadır. Referanslarımızı incelemek için buraya, konut ve rezidans restorasyonu yaptığımız hizmet bölgelerimiz için de, buraya göz atabilirsiniz.