Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40

Villa Beton Silim

Villalarda ve yazlıklarda profesyonel beton silimi, cilalama parlatma bakım ve onarım çizik giderme restorasyon yüzey ve zemin yenileme hizmeti vermekteyiz.

Villa Beton Silim

Villa ve yazlık tipi yaşam alanlarında genellikle garaj, bahçe ve havuz kenarlarında, insanların ve araçların güvenli ve rahat giriş çıkış yapabilmeleri, ekonomik maliyetli olması, zeminlerin kaydırmazlık özelliği için ve hijyenik ortam sağlamak amaçlı, betondan imal edilmiş malzemeler kullanılır.Beton zemin ve yüzeylerin sürekli fiziksel temasa maruz kalması sonucunda estetik yapıları ve yüzey parlaklıkları kaybolurken, belli aralıklarla bakıma ve onarıma ihtiyaçları olmaktadır.

Zamanla aşınan ve yıpranan beton zemin ve yüzeylerin yenilenmesi, restorasyonu, çiziklerinin giderilmesi, kaplamaların cilalanması, sızdırmazlık kazanması ve parlatılması gibi işlemler, villa ve yazlıklara genellikle yaz sezonu dışında yapılmaktadır.ELİT RESTORASYON olarak firmamız, 10 yılı aşkın süredir villa ve yazlıklara beton silim hizmetini aralıksız vermektedir ve hizmet kapasitesini sürekli arttırarak yeni müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Villalarda Beton Silimin Avantajları

Villa ve yazlıkların zeminlerinde, bahçelerinde kullanılan betonun, kullanım ömrünün uzun olması ve kaydırmazlık, sızdırmazlık gibi extra koruyucu özellikleriyle uygulanması için üretilmiş silim cihazlarıyla yapılan beton silimin; mülk sahibi ve mekanı için de bir takım avantajları ve faydaları vardır.

 • Yüzey mukavemeti çok fazladır.
 • Aşınmalara karşı çok dirençlidir ve kullanım ömrü en uzun zeminlerden biridir.
 • Ortama estetik görünüm ve zarafet kazandırır.
 • Yüzey üzerindeki gözenekler kapanarak sızdırmazlık kazanır.
 • Mermer parlaklığında görünüme kavuşur.
 • Güneş ve Ultraviole (UV) ışınlarına karşı duyarsız kalır.
 • Çizilme, çatlama gibi durumlarda silim ile onarılabilir.
 • Daha hijyenik ortam sağlar.
 • Kaydırmazlık özelliği eklendiğinde (patinato), olası kazaları minimuma indirir.
 • Yüksek ısı, fiziksel baskı ve kimyasallara daha fazla dayanım sağlar.
 • Mekanın değerini arttırır.
 • Taşın kullanım ömrünü arttırır.
 • Beton tozumalarını tamamen engeller, zeminlerde hava sirkülasyonu sağlar.
 • Işığı yansıtmasıyla aydınlatma masraflarını yarı yarıya azaltır.
 • Parlatıldıktan sonra, kimyasal cila veya parlatıcılara ihtiyaç kalmaz.

Villalarda Beton Silim Nasıl Yapılır?

Villa ve yazlıkların iç ve dış alanlarında kullanılan beton yüzeyleri, silme-parlatma-çizik giderme ve cilalama işlemleri betonun cinsine, kalitesine ve kullanıldığı alana göre yapılan analizler sonucu titizlikle yapılmaktadır.Bizden beton silim ve cilalama konusunda destek alarak sorunu çözüme kolayca kavuşturabilirsiniz.İlk olarak yapılan karşılıklı yazılı ve sözlü mutabakatın ardından uygulama yapılacak yüzey veya zemin öncesinde yapılan etüt ve analiz çalışmalarından sonra ücretsiz demo çalışması yapılır.Yapılan demo çalışmasına onay alındıktan sonra uygulamaya devam edilir. Beton silim hakkında detaylı bilgiye buradan, beton silim uygulaması için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Villalarda Beton Silim Nasıl Yapılır?
Beton Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Beton Silim'de Garanti Ve Taahhüt

Villa, yazlık ve benzeri müstakil yaşam alanlarının zeminlerinde; iç ve dış zeminlerde ağırlıklı olarak beton kaplama kullanılmaktadır. Asitli gıdalar veya fiziksel baskı gibi faktörler sonucu yüzey üzerinde oluşan aşınma, çizilme, çatlak ve lekeler için yüzey üzerine uzmanlık gerektiren aşındırma işlemi yapılmaktadır. Firmamız; beton yüzeydeki çatlak ve oyukların onarımını yaparak pürüzsüz veya kaydırmaz yüzeyler elde ederek zeminin sızdırmazlık kazanmasını, kullanım ömrünün uzamasını ve değerinin korunmasını sağlar.

Firmamız villalara; bilgi, beceriye ve profesyonel ekipmanlara sahip sertifikalı zanaatkar ustalarıyla, gerekli güvenlik önlemlerini alarak, 100% memnuniyet garantisi ile beton silim hizmetini gerçekleştireceğini taahhüt ve garanti etmektedir.