Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40
Villa yazlık gibi yaşam alanlarında göz zevki ve gösterişli görünmeleri için mermer granit ve traverten gibi doğal taşlar iç ve dış tasarımlarında kullanılır.

Villa

Yazlık ve villa insanın kendisini dinlemesi, bedensel ve zihinsel yorgunluktan kurtulması, en önemlisi de hayata kaldığı yerden devam etmesi ve gereken pozitif enerjiyi yakalayabilmesi için yılın belli dönemlerinde ya da tamamında tercih edilir.

Genellikle lüks sınıfa giren bu yapılarda tasarıma da büyük önem verilmektedir.İç ve dış dekorasyonda mermer, granit ve traverten gibi yarı değerli doğal taşlar oldukça sık kullanılmaktadır.Doğal taşlardan imal edilmiş eşya ve malzemelerin belirli aralıklarla bakım ve restorasyon ihtiyacı da duyulmaktadır.

ELİT RESTORASYON olarak biz; yüzey yenileme sistemlerimiz ile villa, yazlık ve benzeri konaklama alanlarında her türlü doğal taşın silim, clialama, bakım, onarım ve restorasyon hizmetini titizlikle sürdürmekteyiz.Pandemi dönenimde de gerekli tedbirleri göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi aksatmadan sürdürmekteyiz.

Villa Ve Yazlıklara Verdiğimiz Hizmetler

Yazlık, villa ve benzeri kısmi yaşam alanlarında mermer, granit ve traverten benzeri doğal taşların kullanıldığı iç ve dış cephe kaplamaları, duvar kaplamaları, zemin ve yüzeyler, havuz kenarları ve benzeri malzemelerin temizlenmesi, cilalaması ve parlatılması, bakımı ve restorasyonu kapsamında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

Villa Ve Yazlıklarda Hizmet Politikamız

Genel olarak villa ve yazlıklara verilen yapay ve doğal taş restorasyon hizmetimiz, gelen talebe ve istenen restorasyon işlemine göre; yapının tamamını ya da bir bölümünü kapsar.Villalarda yapılan tüm restorasyon işlemlerimiz sözlü ve yazılı olarak sözleşmeli ve taahhütlü olarak kayda geçmektedir. Firmamız; restorasyon işlemlerinde iki taraf (yüklenici firma - mülk sahibi) arasında belirlenen tarih aralıklarında, işini layığıyla bitirmeyi, daha önceden belirlenmiş olan hizmeti eksiksiz ve tam olarak yerine getirmeyi ve pratik çözümler sunmayı taahhüt eder.

Firmamız; villa ve yazlıklarda, kaliteli hizmet için restorasyon işlerinde ve diğer tüm faaliyetlerinde, en son teknolojiye sahip cihazları ve birinci kalite ekipmanları kullanmaktadır.Personelimizin tümü işinin ehli, deneyimli ve sertifikalı profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır.Eğitimli personelimiz restorasyon işlemi bitiminde, mülk sahibini ya da yetkilisini, mekanda kullanılan doğal ve yapay taşların temizliği ve bakımı konusunda bilgilendirir.

Ayrıca; firmamız gelen talep ve istek doğrultusunda villa ve yazlıkta kullanılan mermer, traverten, granit gibi her türlü doğal taşın satışını ve tedariğini de sağlamaktadır.Satışa sunduğumuz doğal taş ürünlerimizi incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Mutlu müşterilerimizi ve referanslarımızı incelemek için buraya, yazlık ve villa restorasyonu yaptığımız hizmet bölgelerimiz için de, buraya göz atabilirsiniz.