Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40
Alışveriş merkezi (AVM) gibi sosyal mekanlarda göz zevki ve gösterişli görünmeleri için mermer granit ve traverten gibi doğal taşları tasarımlarında kullanılır.

Avm

Büyüyen insan nüfusuna bağlı olarak üretimin ve tüketimin sürekli arttığı ve yeni yaşam alanlarına ihtiyaç duyulduğu 21. yüzyılda, tüketicinin her türlü ihtiyacının karşılanması için tesis edilen büyük çarşılar, müşteri kapasitesini arttırmak ve hijyenik görünüm oluşturması gibi cazip nedenlerden dolayı, iç dekorasyonda mermer ve benzeri doğal taşlar tercih edilip kullanılmaktadır.Ziyaretçilerin yoğun olarak kullandığı bu alanlar, haliyle aşınmakta, çizilmekte ve lekelere maruz kalmaktadır.

Ağırlıklı olarak doğal taşlardan imal edilmiş eşya ve malzemelerin bakım ve restorasyon ihtiyacı da daha sık duyulmaktadır.ELİT RESTORASYON olarak biz; yüzey yenileme sistemlerimiz ile avm ve benzeri alışveriş merkezlerinde her türlü doğal taşın silim, clialama, bakım, onarım ve restorasyon hizmetini titizlikle sürdürmekteyiz.Pandemi dönenimde de gerekli tedbirleri göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi aksatmadan sürdürmekteyiz.

Avmlere Verdiğimiz Hizmetler

Avm ve benzeri alışveriş merkezlerinde mermer, granit ve traverten benzeri doğal taşların kullanıldığı iç ve dış cephe kaplamaları, duvar kaplamaları, zemin ve yüzeyler, tezgah ve benzeri malzemelerin temizlenmesi, cilalaması ve parlatılması, bakımı ve restorasyonu kapsamında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

Alışveriş Merkezlerinde (AVM) Hizmet Politikamız

Avm ve benzeri alışveriş merkezlerine verilen yapay ve doğal taş restorasyon hizmetimiz, gelen talebe ve istenen restorasyon işlemine göre; yapının tamamını ya da bir bölümünü kapsar.Avmlerde yapılan tüm restorasyon işlemlerimiz sözlü ve yazılı olarak sözleşmeli ve taahhütlü olarak kayda geçmektedir. Firmamız; restorasyon işlemlerinde iki taraf (yüklenici firma - işletme sahibi) arasında belirlenen tarih aralıklarında, işini layığıyla bitirmeyi, daha önceden belirlenmiş olan hizmeti eksiksiz ve tam olarak yerine getirmeyi ve pratik çözümler sunmayı taahhüt eder.

Firmamız; avmlerde, kaliteli hizmet için restorasyon işlerinde ve diğer tüm faaliyetlerinde, en son teknolojiye sahip cihazları ve birinci kalite ekipmanları kullanmaktadır.Personelimizin tümü işinin ehli, deneyimli ve sertifikalı profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır.Eğitimli personelimiz restorasyon işlemi bitiminde, işletme sahibini ya da yetkilisini, işletmede kullanılan doğal ve yapay taşların temizliği ve bakımı konusunda bilgilendirir.

Ayrıca; firmamız gelen talep ve istek doğrultusunda avm ve benzeri alışveriş merkezlerinde kullanılan mermer, traverten, granit gibi her türlü doğal taşın satışını ve tedariğini de sağlamaktadır.Satışa sunduğumuz doğal taş ürünlerimizi incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Mutlu müşterilerimizi ve referanslarımızı incelemek için buraya, avm restorasyonu yaptığımız hizmet bölgelerimiz için de, buraya göz atabilirsiniz.