Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40
Hamam ve benzeri kültürel tesisler hizmet kalitelerini arttırmak için mermer granit ve traverten gibi doğal taşları iç ve dış tasarımlarında sıkça kullanırlar.

Hamam

Günümüzde, daha çok temizlik, sağlık ve güzellik amacıyla kullanılan hamamlar, yerli ve yabancı ziyaretçilerin severek vakit geçirdikleri sosyal ve kültürel tesislerdir.Hemen hemen tüm hamamlarda müşteri kapasitesini arttırmak, içerdeki ısıyı muhafaza etmesi ve hijyenik ortam oluşturması gibi cazip nedenlerden dolayı, iç dekorasyonda mermer ve benzeri doğal taşlar tercih edilip kullanılmaktadır.

Ziyaretçilerin yoğun olarak kullandığı bu alanlar, haliyle aşınmakta, çizilmekte ve lekelere maruz kalmaktadır.Ağırlıklı olarak doğal taşlardan imal edilmiş eşya ve malzemelerin bakım ve restorasyon ihtiyacı da daha sık duyulmaktadır.

ELİT RESTORASYON olarak biz; yüzey yenileme sistemlerimiz ile hamam ve kaplıcalarda her türlü doğal taşın silim, clialama, bakım, onarım ve restorasyon hizmetini titizlikle sürdürmekteyiz.Pandemi dönenimde de gerekli tedbirleri göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi aksatmadan sürdürmekteyiz.

Hamamlara Verdiğimiz Hizmetler

Hamam, kaplıca ve benzeri tesislere mermer, granit ve traverten benzeri doğal taşların kullanıldığı iç ve dış cephe kaplamaları, duvar kaplamaları, zemin ve yüzeyler, kurna, göbek taşı ve benzeri malzemelerin temizlenmesi, cilalaması ve parlatılması, bakımı ve restorasyonu kapsamında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

Hamam İşletmelerinde Hizmet Politikamız

Kaplıca, hamam ve benzeri sosyal ve kültürel merkezlere verdiğimiz yapay ve doğal taş restorasyon hizmetimiz, gelen talebe ve istenen restorasyon işlemine göre; işletmenin tamamını ya da bir bölümünü kapsar.Hamamlarda yapılan tüm restorasyon işlemlerimiz sözlü ve yazılı olarak sözleşmeli ve taahhütlü olarak kayda geçmektedir.Firmamız; restorasyon işlemlerinde iki taraf arasında belirlenen tarih aralıklarında, işini layığıyla bitirmeyi, daha önceden belirlenmiş olan hizmeti eksiksiz ve tam olarak yerine getirmeyi ve pratik çözümler sunmayı taahhüt eder.

Firmamız; hamam ve kaplıca işletmelerinde, kaliteli hizmet için restorasyon işlerinde ve diğer tüm faaliyetlerinde, en son teknolojiye sahip cihazları ve birinci kalite ekipmanları kullanmaktadır. Personelimizin tümü işinin ehli, deneyimli ve sertifikalı profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır.Eğitimli personelimiz restorasyon işlemi bitiminde, firma yetkililerini ve personelini, işletmede kullanılan doğal ve yapay taşların temizliği ve bakımı konusunda bilgilendirir.

Ayrıca; firmamız gelen talep ve istek doğrultusunda hamamlarda kullanılan mermer, traverten, granit gibi her türlü doğal taşın satışını ve tedariğini de sağlamaktadır.Hamamlarda mermer seçimi ile ilgili makalemize buradan, satışa sunduğumuz doğal taş ürünlerimizi incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Müşterilerimizin çoğunluğu bünyesinde hamam ve kaplıca bulunduran işletmelerinden oluşmaktadır.Referanslarımızı incelemek için buraya, hamam restorasyonu yaptığımız hizmet bölgelerimiz için de, buraya göz atabilirsiniz.