Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40
Otel ve benzeri konaklama merkezleri hizmet kalitelerini arttırmak için mermer, granit ve traverten gibi doğal taşları dekoratif tasarımlarında kullanırlar.

Otel

Turizmin olmazsa olmazı konaklama sektörü her yıl daha da büyümekte, özellikle tatil bölgelerindeki işletmeler arasında en çok yatırım yapılan ortak yaşam alanlarıdır.Bir çok lüks otel kalitesini gözle görülür derecede hissettirmek için, iç dekorasyona ve spa merkezinin zeminlerine mermer ve benzeri taş döşemesi yaptırırlar.

Personelin ve otel müşterilerinin yoğun olarak kullandığı bu alanlar, haliyle aşınmakta, çizilmekte ve lekelere maruz kalmaktadır.Ağırlıklı olarak doğal taşlardan imal edilmiş eşya ve malzemelerin bakım ve restorasyon ihtiyacı da daha sık duyulmaktadır.

ELİT RESTORASYON olarak biz; yüzey yenileme sistemlerimiz ile otel, pansiyon ve benzeri konaklama tesislerinde her türlü doğal taşın silim, clialama, bakım, onarım ve restorasyon hizmetini titizlikle sürdürmekteyiz.Pandemi dönenimde de gerekli tedbirleri göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi aksatmadan sürdürmekteyiz.

Otellere Verdiğimiz Hizmetler

Otel, pansiyon ve benzeri konaklama merkezlerine mermer, granit ve traverten benzeri doğal taşların kullanıldığı iç ve dış cephe kaplamaları, duvar kaplamaları, zemin ve yüzeyler, tezgah ve benzeri malzemelerin temizlenmesi, cilalaması ve parlatılması, bakımı ve restorasyonu kapsamında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

Otel İşletmelerinde Hizmet Politikamız

Genel olarak konaklama merkezlerine verilen yapay ve doğal taş restorasyon hizmetimiz, gelen talebe ve istenen restorasyon işlemine göre; işletmenin tamamını ya da bir bölümünü kapsar.Otellerde yapılan tüm restorasyon işlemlerimiz sözlü ve yazılı olarak sözleşmeli ve taahhütlü olarak kayda geçmektedir.Firmamız; restorasyon işlemlerinde iki taraf arasında belirlenen tarih aralıklarında, işini layığıyla bitirmeyi, daha önceden belirlenmiş olan hizmeti eksiksiz ve tam olarak yerine getirmeyi ve pratik çözümler sunmayı taahhüt eder.

Firmamız; otel işletmelerinde, kaliteli hizmet için restorasyon işlerinde ve diğer tüm faaliyetlerinde, en son teknolojiye sahip cihazları ve birinci kalite ekipmanları kullanmaktadır.Personelimizin tümü işinin ehli, deneyimli ve sertifikalı profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır.Eğitimli personelimiz restorasyon işlemi bitiminde, firma yetkililerini ve personelini, işletmede kullanılan doğal ve yapay taşların temizliği ve bakımı konusunda bilgilendirir.

Ayrıca; firmamız gelen talep ve istek doğrultusunda otellerde kullanılan mermer, traverten, granit gibi her türlü doğal taşın satışını ve tedariğini de sağlamaktadır.Satışa sunduğumuz doğal taş ürünlerimizi incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Müşterilerimizin çoğunluğu otel ve benzeri konaklama işletmelerinden oluşmaktadır.Referanslarımızı incelemek için buraya, otel restorasyonu yaptığımız hizmet bölgelerimiz için de, buraya göz atabilirsiniz.